Spotkanie z ABW na Wydziale Humanistycznym odwołane!

Spotkanie z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu zostało odwołane! Osoby zainteresowane spotkaniem z Funkcjonariuszem ABW zapraszamy do Instytutu Informatyki na godz. 10.30.

CO? - spotkanie z Przedstawcielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
KIEDY?  - 16 kwietnia 2024 r. w godz. 10.30 – 12.00
GDZIE? - Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, Instytut Informatyki
(Sosnowiec, ul. Będzińska 39), sala B.4

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat charakteru pracy w służbach specjalnych, aktualnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych oraz poszczególnych etapach selekcji pracowników.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wymóg konieczny: obywatelstwo polskie.

ZAPISY
Zapraszamy do sali B.4 w Instytucie Informatyki w Sosnowcu! W dniu dzisiejszym (16 kwietnia 2024 r.) zapisy nie obowiązują.

***

Spotkanie zaplanowane na godz. 13.00 na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu się nie odbędzie. Za utrudnienia przepraszamy!