Spotkanie świąteczne PWC na WPiA!

Firma PwC Service Delivery Center w świątecznej odsłonie! Zapraszamy na charytatywne wydarzenie, które odbędzie się 13 grudnia 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji UŚ. Przyjdź na stoisko firmy, wykonaj kartkę świąteczne i wesprzyj potrzebujących!

CO? – spotkanie świąteczne PWC
KIEDY? – 13 grudnia 2023 r., w godz. 9.00 – 15.00
GDZIE? – hol główny, Wydział Prawa i Administracji UŚ
(Katowice, ul. Bankowa 11b)

Podczas wydarzenia studenci będą mogli stworzyć niepowtarzalne kartki świąteczne, które przyniosą radość i dodadzą otuchy Seniorom w tym magicznym czasie.

Wykonane ozdoby zostaną przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej "Zacisze" w Katowicach. Co więcej, za każdą wykonaną kartkę świąteczną PwC Service Delivery Center przekaże środki finansowe, dzięki którym Seniorzy zostaną dodatkowo obdarowani prezentami.

PWC SDC jest jedną z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

Wstęp wolny! Zapraszamy na stoisko firmy w holu głównym wydziału!