Spotkanie Role Models z przedsiębiorcą i inwestorem

Gościem kolejnego spotkania Role Models będzie niezwykle inspirujący przedsiębiorca i inwestor Łukasz Zjawiński - Prezes funduszu TechMine Fund, który wspiera innowacyjne przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju finansowego, strategicznego i operacyjnego.

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2012 r. o godzinie 17:00, w Akademickim Punkcie Informacji Biznesowej (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415).

Ideą spotkań Role Models jest zachęcanie studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych uczelni wyższych do podejmowania wyzwań i zakładania własnych  firm.Celem projektu jest pobudzenie aktywności uczestników do budowania swojej przyszłości, spełniania swoich marzeń oraz udowadniania, że porażki kształtują sukces. Zaproszeni Goście motywują uczestników między innymi do zakładania własnych działalności gospodarczych oraz do świadomego kształtowania samorozwoju.

Zapisy pod adresem mailowym: start@us.edu.pl (w tytule maila prosimy napisać "Role Models, imię i nazwisko") lub telefonicznie: 32 359 22 15.

Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

Projekt „Przedsiębiorczość akademicka na START”  jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego