Spotkanie online z Bartoszem Węglarczykiem

Co decyduje o sukcesie portalu Onet.pl? Jak wygląda codzienna praca dla jednego z najbardziej opiniotwórczych portali? Na te i wiele innych pytań odpowie Bartosz Węglarczyk – redaktor naczelny portalu Onet.pl, podczas spotkania online, które odbędzie się 24 kwietnia 2024 r.

CO? – spotkanie online z Bartoszem Węglarczykiem – redaktorem naczelnym portalu Onet.pl
KIEDY? – 24 kwietnia 2024 r., w godz. 13.00 – 14.00
GDZIE? - online

W trakcie spotkania Pan Bartosz Węglarczyk opowie o pracy dla Onet.pl, swojej drodze zawodowej jako dziennikarz, prezenter telewizyjny, dyrektor programowy czy wreszcie felietonista. Przedstawi także możliwości współpracy z portalem Onet.pl, odpowie na pytanie co sprawia, że Onet.pl jest najbardziej opiniotwórczym portalem w Polsce.

Będzie także czas na zadawanie pytań.

Spotkanie poprowadzi Pan Wiktor Oleś – Ambasador Kariery UE przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, student kierunku Międzynarodowe studia nauk politycznych i dyplomacji.

Na spotkanie obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez formularz.

Link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)