Spotkanie "Niezbędnik studenta czyli starcie na żywo z..."

Data wydarzenia:
25 Maj, 2011 - 10:00 - 14:00

Capgemini IOS Polska ma przyjemność zaprosić na spotkanie „Niezbędnik studenta czyli starcie na żywo z Rekruterami”, które odbędzie się 25 maja 2011 roku o godz. 10.00 w Auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

25 maja Rekruterzy firmy wystąpią w zupełnie innej, nowej dla siebie roli...prelegentów! Tym razem nie będzie podręczników. Rekruterzy, którzy specjalnie dla studentów naszej uczelni opuszczą mury biura, podzielą się za studentami swoim doświadczeniem i potwierdzą, iż upolowanie dobrej posady jest możliwe! W trakcie szkolenia to nie teoria będzie najważniejsza, ale praktyka.

Czego w CV nie pisać? Jakich zdjęć nie dołączać? Czy list motywacyjny w ogóle ktoś czyta? Jak poruszać się w dżungli ofert pracy? Czym tak naprawdę Asystent ds. Wsparcia Technicznego jest? Czy kariera w dużej Firmie jest możliwa? Jak to jest z tym kilkuletnim doświadczeniem zawodowym? Jak czytać w myślach rekrutera?”

Szkolenie będzie zupełnie niestereotypowe – przedstawiciele firmy z pewnością odpowiedzą na powyższe i wiele innych pytań. Po raz pierwszy w historii rekruterzy firmy Capgemini uchylą rąbka tajemnicy i w otwarty sposób opowiedzą o rekrutacji. To nie będzie jedno z wielu szkoleń, nie będzie to typowa prelekcja o tym jak pisać CV. Spotkanie ma być opowieścią o rekrutacji na opak. Nie zabraknie dużo ciekawych anegdot z życia Rekrutera.

Ramowy program spotkania:

1. CV i list motywacyjny,
  2. Spotkanie „oko w oko” z Rekruterem,
  3. Case studies na podstawie kilku etapów procesu rekrutacyjnego,
  4. Krótko na temat obecnych wakatów do Capgemini.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać zapisu pod numerem telefonu 32 359 20 32.