Spotkanie informacyjne nt. zakładania działalności gospodarczej

Masz pytania dotyczące zakładania własnej firmy? Zastanawiasz się jakie jest to ryzyko? Czy chcesz wiedzieć dokładnie jak działają Inkubatory? Specjalnie dla Ciebie Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego organizuje specjalne spotkanie informacyjne. Rozwieje na nim wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania dotyczące zakładania działalności gospodarczej i nie tylko.

Przyjdź 16 grudnia 2014 r. o godzinie 16:00 do sali 416 Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii, Katowice ul. Bankowa 14). Daj znać, że będziesz poprzez stronę.

Serdecznie zapraszamy.