Spotkanie inf. dotyczące funduszu AIP Seed Capital

Data wydarzenia:
19 Styczeń, 2015 - 17:00 - 19:00

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne dot. funduszu AIP Seed Capital, w ramach którego młodzi przedsiębiorcy mogą uzyskać 100 tys. zł na rozwój swojego biznesu.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 19 stycznia br. o godz. 17:00 w biurze Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (sala 416, Bankowa 14, Katowice).

Prosimy o potwierdzenie obecności poprzez stronę.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów. AIP umożliwia przetestowanie pomysłu na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki. AIP to jedyny ekosystem w Polsce umożliwiający uzyskanie finansowania na rozwój w najprostszym modelu inwestycji: 100 000 zł za 15% udziałów w startupie. AIP stanowi obecnie sieć 50 inkubatorów i społeczność ponad 1500 startupów. Od 2004 dzięki AIP powstało na rynku już ponad 7000 startupów, m.in.: PhotoBlog.pl, MISBHV, Key2Print, Glov.

Więcej informacji o AIP na stronie.