Spotkanie dot. Leadership Development Program w firmie Eaton

Rozpocznij karierę międzynarodowego lidera w firmie Eaton. Weź udział w programie Leadership Development Program i zostań liderem jutra! Spotkanie informacyjne dot. programu odbędzie się 7 marca 2023 r.

CO? – spotkanie informacyjne dot. Leadership Development Program w firmie Eaton
KIEDY? – 7 marca 2023 r., w godz. 12.15 – 13.15. (CET)
GDZIE? - online

Podczas wydarzenia przedstawiciele firmy przedstawią program Leadership Development Program, który oferuje szereg działań edukacyjnych. Program obejmuje szkolenie z zakresu przywództwa, coaching kariery oraz możliwość nawiązywania kontaktów z liderami wyższego szczebla. Program zapewnia szybki rozwój poprzez wykonywanie rotacyjnych zadań w różnych lokalizacjach Eaton w regionie EMEA, z ekspozycją na wiele biznesów.

Jest to świetna okazja dla studentów, aby usłyszeć historie obecnych uczestników programu - dlaczego aplikowali, jakie są ich najważniejsze doświadczenia i jak wygląda praca w Eaton jako uczestnika Leadership Development Program.

Dla studentów wszystkich kierunków i stopni.

Eaton to globalna firma zarządzająca energią, wytwarzająca produkty i usługi w przemyśle elektrycznym, lotniczym, hydraulicznym i motoryzacyjnym.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.