"Spotkania z Sukcesem" - projekt dla przyszłych przedsiębiorców

W imieniu Śląskiego Studenckiego Forum Business Centre Club zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Spotkania z Sukcesem", czyli cyklicznych spotkaniach, w których każdorazowo bierze udział znana osoba ze świata biznesu, mediów i kultury. Tym razem będzie to Kamil Cebulski - właściciel firmy ESC Poland.

Głównym zadaniem projektu jest przedstawienie kulis sukcesu znanych osób. Podczas każdego ze spotkań zaproszeni goście przekazują uczestnikom istotne wskazówki z zakresu swojej działalności.

Dzięki praktycznym radom uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak wyeliminować najczęściej popełniane na starcie błędy, a także poznać sposoby, które pozwoliły zrealizować przedsięwzięcie i odnieść sukces innym uczestnikom rynku.

Organizatorzy przygotowali również dla studentów dodatkową niespodziankę w postaci możliwości wylosowania atrakcyjnych nagród.

Spotkanie odbędzie się 12 stycznia 2011 roku, o godzinie 17.45, w klubie „Oko Miasta” w Katowicach.

Zapraszamy!