Spotkania z Przedstawicielem ABW na sosnowieckich wydziałach UŚ

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rekrutuje! Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie warunki należy spełnić, aby pracować w służbach specjalnych zapraszamy na spotkania informacyjne. Tym razem Funkcjonariusz ABW pojawi się na sosnowieckich wydziałach – Wydziale Humanistycznym oraz Wydziale Nauk Przyrodniczych.

CO? – spotkania informacyjno-rekrutacyjne z Przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego

KIEDY i GDZIE? – 13 marca 2023 r. w godz. 10.30 – 12.00 – Wydział Humanistyczny, Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5, sala 4.63

KIEDY i GDZIE? – 13 marca 2023 r. w godz. 13.00 – 14.30 – Wydział Nauk Przyrodniczych, Sosnowiec, ul. Będzińska 60, sala 128

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-rekrutacyjnym.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat charakteru pracy w służbach specjalnych, aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz poszczególnych etapów selekcji pracowników.

Spotkanie skierowane jest do studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wymóg konieczny: obywatelstwo polskie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz.

Formularz – spotkanie na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu.

Formularz – spotkanie na Wydziale Nauk Przyrodniczych w Sosnowcu.

Uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu na dzień przed wydarzeniem.