Spotkania z firmą Steria Polska Sp. z o.o.

Data wydarzenia:
8 Maj, 2012 - 09:00 - 15:00
10 Maj, 2012 - 15:00 - 16:30

Zapraszamy do udziału w spotkaniach z przedstawicielami firmy Steria Polska Sp. z o.o.

Steria to firma francuska dostarczająca usługi i rozwiązania informatyczne. W związku z ciągłym rozwojem firma poszukuje pracowników do swojego katowickiego oddziału

Spotkania skierowane są do osób francuskojęzycznych, ale przede wszystkim do studentów 3-go i 5-go roku filologii romańskiej, języka francuskiego, języków stosowanych (jęz. francuski + jęz.angielski) oraz studentów Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych.

8 maja 2012 roku w godzinach 9.00 – 15.00 w holu Wydziału Nauk Społecznych ustawione będzie stoisko firmy, dające możliwość bezpośrednich konsultacji z pracownikami firmy.

A ponadto, 10 maja 2012 roku odbędzie się spotkanie informacyjno – rekrutacyjne, podczas którego firma przedstawi aktualne oferty pracy, zaprezentuje informacje o swojej działalności i dostępnych stanowiskach oraz rozpowszechni materiały promocyjne.

Spotkanie będzie miało miejsce w sali 1.23 na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu (ul. Grota Roweckiego 5) w godzinach 15.00 – 16.30. Udział w spotkaniu wiąże się z dokonaniem zapisu w Biurze Karier pod numerem telefonu 32 359 20 32.

Zapraszamy serdecznie!