Spotkaj się z pracownikami Samsung R&D Institute Poland!

Biuro Karier Politechniki Śląskiej w Gliwicach zaprasza na spotkanie z pracownikami Samsung R&D Institute Poland, które odbędzie się 4 czerwca 2014 r. w pokoju 106 w Biurze Karier Studenckich Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 20).

Spotkanie odbędzie się w godz. 10:00 - 16:00.

Dla kogo?

• dla studentów telekomunikacji, informatyki, fizyki, elektroniki, automatyki/robotyki, oraz kierunków pokrewnych,
  • dla programistów C/C++ lub Java oraz
  • dla specjalistów z dziedziny telekomunikacji.

Agenda spotkania:

• 10:00 - 16:00 - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Porozmawiaj z nami, dowiedz się więcej o procesie rekrutacji i ofercie
  • 12:00 - prezentacja Samsung R&D Institute Poland (oferty pracy i profil działalności)
  • 13:00 - wykład "LTE-A - w stronę technologii nowej generacji"
  • 14:00 - test dla osób zainteresowanych wzięciem udziału w procesie rekrutacji i krakowskim biurze Samsung R&D Institute Poland - możliwość sprawdzenia swojej wiedzy z programowania w językach C/C++, Java oraz telekomunikacji.

Test jest pierwszym etapem procesu rekrutacji.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)