spinPLACE - nowa lokalizacja Biura Karier!

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej lokalizacji - od teraz Biuro Karier znajduje się w budynku spinPLACE przy ul. Bankowej 5 w Katowicach. Naszych pracowników znajdziecie w pokojach A 3.1 - A 3.5 na trzecim piętrze!

O spinPLACE
spinPLACE to inicjatywa mająca na celu utworzenie regionalnego, międzyuczelnianego, biznesowego centrum kreatywności i coworkingu, a także prototypowania i animowania projektów. spinPLACE ma być przestrzenią działania, a przede wszystkim kreatywnego myślenia. Miejscem, w którym wykorzystuje się potencjał śląskich uczelni w tworzeniu i wdrażaniu produktów oraz usług i które daje możliwość ciekawego rozwoju studentom, doktorantom, firmom i mieszkańcom Śląska.

Jako centrum kreatywności i coworkingu spinPLACE stanie się elementem wszechstronnego kształcenia, między innymi w zakresie umiejętności miękkich i praktycznego  przygotowania młodych ludzi do tworzenia własnych miejsc pracy. Będzie miejscem pracy grupowej, wykładów popularnonaukowych, ośrodkiem treningu przedsiębiorczości i biznesu. Publiczny charakter przestrzeni oraz organizowane w niej wydarzenia mają sprzyjać wymianie myśli i doświadczeń.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)