Salon „Studia i Kariera 2012”

Dział kulturalny i ds. współpracy Ambasady Francji w Polsce, Francuska Izba Przemysłowo - Handlowa w Polsce CCIFP i Agencja CampusFrance, mają przyjemność zaprosić studentów naszej uczelni do udziału w Salonie „Studia i Kariera 2012”, który odbędzie się w dniach 22 – 24 lutego 2012 roku w Polsce.

Salon, będący miejscem informacji i rekrutacji, umożliwi licealistom i studentom spotkania z najlepszymi francuskimi uczelniami oraz z kluczowymi pracodawcami i zaprezentowanie się jako przyszły student, stażysta lub pracownik.

Salon "Studia i Kariera z Francją 2012" będzie podzielony na trzy części.

• „Studia": francuskie uczelnie udzielą informacji na temat studiów we Francji, studiów francuskojęzycznych w Polsce oraz podwójych dyplomów, jak również rekrutacji i możliwości rozwoju kariery zawodowej,
  • „Kariera": przedstawiciele francuskich firm zaprezentują oferty praktyk i pracy w ramach indywidualnych spotkań (po uprzedniej rejestracji online),
  • „Spotkania i konferencje": specjaliści w dziedzinie francuskiego szkolnictwa wyższego, badań i stypendiów rządu francuskiego będą na miejscu, aby podzielić się z publicznością swoim doświadczeniem i wiedzą.

Wydarzenie będzie miało miejsce:

•  22 i 23 lutego 2012 roku w Warszawie; BUW, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, ul.Dobra 56/66
  • 24 lutego 2012 roku w Krakowie; Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 35

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.