Rusza rekrutacja do Katowickiej Kuźni Liderów

Data wydarzenia:
25 Luty, 2014 (Cały dzień) - 10 Marzec, 2014 (Cały dzień)

Jesteś studentem i pochodzisz z Katowic? Interesujesz się sprawami miasta i nie jest Ci obojętny jego los? Chcesz działać publicznie w sferze NGO lub strukturach samorządowych? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w II edycji elitarnego, bezpłatnego projektu edukacyjnego - Katowickiej Kuźni Liderów. Zapisy trwają do 10 marca 2014 r.

Głównym celem Katowickiej Kuźni Liderów jest wykształcenie młodych liderów, którzy w przyszłości zaangażują się w działalność na rzecz miasta Katowice i regionu.

Dlaczego warto zaangażować się w Projekt?
Katowicka Kuźnia Liderów da Ci możliwość kontaktu i współpracy z najbardziej doświadczonymi liderami życia publicznego w regionie, a także pozwoli Ci zdobyć podstawową wiedzę na temat funkcjonowania i perspektyw miasta Katowice. Dodatkowo, w ramach KKL odbędziesz profesjonalne szkolenia, dzięki czemu podniesiesz swoje kompetencje liderskie.

Co oferuje Projekt?
Katowicka Kuźnia Liderów składać się będzie z czterech jednodniowych sesji (w tym: z wyjazdu integracyjnego), które odbywać się będą od końca marca do końca maja w Ustroniu i Katowicach. Każda sesja będzie podzielona na:
- zajęcia szkoleniowe z zakresu kompetencji miękkich,
- warsztaty na temat funkcjonowania i perspektyw Katowic.

Najlepsi absolwenci otrzymają szansę odbycia stażu w Urzędzie Miasta Katowice.

W jaki sposób wziąć udział w rekrutacji?
W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci mieszkający w Katowicach. Wystarczy przesłać swoje CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@kuznialiderow.eu w terminie do 10 marca 2014 r.

Więcej informacji na stronie.