Rekrutacja uzupełniająca do modułu stażowego!

Postaw na Staż! Z uwagi na duże zainteresowanie WYDŁUŻYLIŚMY REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ do 27 sierpnia 2021 r. Już dziś zgłoś się na płatne 1 i 3 - miesięczne staże w wybranych firmach! Rekrutacja ze względu na swój uzupełniający charakter w tym roku akademickim jest przeznaczona dla studentów wybranych kierunków i lat.
Sprawdź czy jesteś w tej grupie i zgłoś się do projektu!
Możesz wybrać firmę z bazy firm lub jeśli masz firmę, która przyjmie Cię na staż, możesz zgłosić ją do projektu i odbyć w niej staż!

CO? - płatne staże 1 i 3 - miesięczne
GDZIE? - w wybranych firmach
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA: do 27 sierpnia 2021 r.

AKTUALIZACJA:

Osoby zainteresowane z kierunku INFORMATYKA 1 stopień 2 rok (w roku akademickim 2020/2021) proszone są o kontakt: 32 359 19 77 lub 501 984 457 do dnia 28 WRZEŚNIA 2021 do godz. 12:00

DLA KOGO:  dla studentów, którzy w roku akademickim 2020/2021 studiowali na poniższych kierunkach i latach studiów (tabela)

kierunek studiów

ŚRODKOWOEUROPEJSKIE STUDIA HISTORYCZNE

TECHNOLOGIA CHEMICZNA

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

! W przypadku zgłoszenia się w rekrutacji uzupełniającej zbyt małej liczby studentów danego roku danego kierunku, realizacja stażu nie będzie możliwa.

WYMIAR: staże 1 miesięczne: wymiar stażu: 120 godzin zadań stażowych lub staże 3 miesięczne: 360 godzin zadań stażowych (nie mniej niż 20 godzin i nie więcej niż 40 godzin zadań stażowych
w tygodniu roboczym).

Stażami zostaną objęci studenci i studentki kierunków ze wszystkich obszarów kształcenia realizowanych na UŚ, dzięki czemu zostaną zniwelowane różnice w dostępie do praktycznych form kształcenia pomiędzy kierunkami ścisłymi i przyrodniczymi a humanistycznymi i społecznymi oraz artystycznymi.

WIĘCEJ INFORMACJI:
Ewelina Skubała
e-mail: ewelina.skubala@us.edu.pl
tel.  32 359 19 77
Iwa Wcisło – Maślanka
e-mail: iwa.wcislo-maslanka@us.edu.pl
tel. 501 984 457

Co musisz zrobić, aby przystąpić do projektu?

W celu przystąpienia do rekrutacji do modułu stażowego ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM MODUŁU STAŻOWEGO (załącznik do zarządzania nr 140 Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z dnia 23 lipca 2021 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie ustalenia Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w module stażowym), a następnie wypełnij i  przynieś do Biura Projektów Ogólnouczelnianych  (Rektorat UŚ, pokój 2.9, II piętro, ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice) następujące dokumenty:

W ciągu 2 tygodni od zakończenia rekrutacji wszystkie osoby rekrutujące się do projektu zostaną poinformowane mailowo bądź telefonicznie o wyniku rekrutacji (przyjęciu bądź nie do modułu stażowego). Wtedy też możliwy będzie wybór pracodawcy - z  BAZY FIRM bądź samodzielnie znalezionego, który będzie powiązany z Twoim kierunkiem studiów.

Staże realizowane są w ramach projektu unijnego "Jeden Uniwersytet - Wiele Możliwości. Program Zintegrowany".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (6 votes)