Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej!

Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie administracji publicznej? Pragniesz odbyć ciekawe staże zawodowe, zarówno krajowe i zagraniczne? Weź udział w dwudziestej dziewiątej rekrutacji do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej!

CO? – Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej
APLIKACJA DO: 10 marca 2017 r.

W ramach oferty uczestnik otrzyma:

• ciekawą pracę w administracji publicznej po ukończeniu KSAP,
  • inspirujący program nauczania - 19 miesięcy,
  • stypendium na czas nauki w KSAP,
  • gwarantowane ubezpieczenie społeczne,
  • zakwaterowanie w Kolegium KSAP.

Zajęcia rozpoczynają się 1 września 2017 r.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP) została utworzona przez rząd Tadeusza Mazowieckiego w maju 1990 r., a we wrześniu 1991 r. przyjęła pierwszych słuchaczy. Powstała jako pierwsza tego typu placówka w krajach postkomunistycznych.

Oferta skierowana jest do:

• osób, które posiadają dyplom ukończenia studiów z tytułem magistra lub równorzędnym,
  • mają mniej niż 32 lata,
  • znają język angielski, francuski lub niemiecki,
  • chcą zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnej administracji publicznej, technologii informacyjnych i komunikacyjnych,
  • pragną kontynuować intensywną naukę języków obcych.

Rekrutacja trwa do 10 marca 2017 r.

Więcej informacji na stronie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 22 60 80 128, 22 60 80 130, 22 60 80 131 lub adresem e-mail rekrutacja@ksap.gov.pl.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)