Publikacja artykułów w kwartalniku Strefa PMI

Interesujesz się zarządzaniem projektami? Lubisz dzielić się wiedzą i pokazywać inny punkt widzenia? A może po prostu w tym roku akademickim chciałbyś spróbować czegoś nowego? Kwartalnik StrefaPMI przychodzi z propozycją napisania Twojego własnego artykułu. Spróbuj swoich sił i napisz do Strefy PMI. Publikacja artykułu wzbogaci Twoje CV, zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku pracy i pomoże zdobyć kilka cennych punktów do stypendium!

CO? – publikacja artykułów w kwartalniku Strefa PMI

Kwartalnik Strefa PMI poszukuje studentów zainteresowanych napisaniem własnego artykułu na łamach czasopisma.

Strefa PMI jest uznanym w środowisku project managementowym kwartalnikiem, tworzonym i wydawanym przez praktyków i pasjonatów zarządzania projektami, a jego tematyka związana jest z zarządzaniem projektami, procesami i kompetencjami miękkimi kierowników i zespołów projektowych.

W dziale Strefa Studenta, wydawca umożliwia publikację tekstów studentom zainteresowanym tematyką zarządzania projektami. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe czy doświadczenie w pisaniu artykułów. Redakcja zapewnia pełne merytoryczne wsparcie od ustalenia idei po stworzenie ostatecznej wersji artykułu.

Więcej informacji pod adresem: natalia.ziembowska@pmi.org.pl.