Projekt „WEBMASTER i PROGRAMISTA aplikacji webowych – specjaliści ICT”

Serdecznie zapraszamy niepracujących studentów oraz niepracujące studentki do udziału w projekcie „WEBMASTER i PROGRAMISTA aplikacji webowych – specjaliści ICT”.

Projekt ma na celu przygotowanie uczestników do aktywnego wejścia na rynek pracy. Każdy z uczestników przejdzie cykl 4-miesięcznych szkoleń o kierunku Webmaster/Programista aplikacji webowych oraz 4-miesięczny staż zawodowy. Projekt rozpocznie się pod koniec listopada 2014 r. i potrwa do czerwca 2015 r.

Realizator projektu zapewnia:

• bezpłatny udział w projekcie - wszelkie koszty pokrywane są przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,
  • udział w wysokojakościowych szkoleniach opartych na najnowszych analizach i potrzebach rynku IT (m.in. z zakresu zaawansowanej obsługi komputera, grafiki komputerowej, tworzenia stron, portali, sklepów internetowych, komunikacji, sprzedaży i prowadzenia firmy),
  • materiały szkoleniowe,
  • wyżywienie w każdym dniu szkolenia (przerwy kawowe oraz lunch),
  • zarabianie przez cały czas trwania projektu - wszyscy uczestnicy projektu otrzymują stypendium,
  • pokrycie kosztów dojazdu, ubezpieczenia, badań lekarskich.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne z wykształceniem wyższym lub średnim w wieku od 18 do 30 lat z Jastrzębia-Zdroju, Żor, Rybnika i powiatów rybnickiego i wodzisławskiego oraz gminy Pawłowice. Uwaga! Szczególnie chętnie przyjmowane są osoby z wiedzą webmasterską lub programistyczną oraz osoby uczące się w tym kierunku.

Nie zwlekaj z decyzją. Rekrutacja trwa! Liczba miejsc jest ograniczona.
Jeśli chcesz zgłosić się do projektu wyślij swoje CV na e-mail: akusnierz@blueform.pl

Więcej informacji:
BLUEFORM