Projekt "Twórczy pedagog - edycja II"

Zapraszamy studentów zainteresowanych pracą z dziećmi i młodzieżą do wzięcia udziału w projekcie "Twórczy pedagog – edycja II" organizowanym przez program "PROJEKTOR – wolontariat studencki".

Projekt "Twórczy pedagog" składa się z dwóch etapów:

1. udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu z zakresu metod pracy z dziećmi i młodzieżą (m. in. zabawy z chustą KLANZY, modelowanie długich balonów, malowanie twarzy, tańce integracyjne, pedagogika cyrku)
  2. realizacji pięciodniowego, wyjazdowegoprojektu edukacyjnego z dziećmi, o dowolnej tematyce w szkole w wybranej miejscowości na terenie Polski bez ponoszenia kosztów wyjazdu, w wybranym przez siebie terminie (od 1 lipca do 30 września) w ramach programu "PROJEKTOR – wolontariat studencki" (informacje o programie na stronie www.projektor.org.pl).

Podczas szkolenia zapewnione zostaną materiały szkoleniowe oraz przerwy kawowe. Po zrealizowaniu projektu wakacyjnego studenci otrzymają certyfikat, potwierdzający udział w projekcie i zdobyte kompetencje.

Wypełnienie formularza rekrutacyjnego i kwalifikacja do udziału w szkoleniu oznacza zobowiązanie do realizacji projektu edukacyjnego w czasie wakacji.

Wszyscy chętni zaproszeni są do rekrutacji on - line w terminie do 23 czerwca 2013 r. Wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy pod linkiem:https://docs.google.com/forms/d/1YgOXVl5_3J9vOyzRxS4hgKfwmYINE2GBjx7iL7AlAT8/viewform.

Szczegółowych informacji udziela Agnieszka Pieniążek, Regionalna Koordynatorka Programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” w Katowicach pod adresem mailowym: a.pieniazek@projektor.org.pl.

Szkolenie
Termin: 28 – 29 czerwca 2013 r.
Miejsce: Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Program szkolenia:

• Zabawy integracyjne – 1 h