Projekt "Szansa na nowy zawód"

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w projekcie "Szansa na nowy zawód", skierowanego do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo mieszkańców Bytomia, Piekar Śląskich oraz powiatu będzińskiego.

W ramach projektu Uczestnicy i Uczestniczki mogą wziąć udział w następujących formach wsparcia: warsztaty psychologiczne, techniki aktywnego poszukiwania pracy oraz w szkoleniach zawodowych do wyboru (jedno z trzech):

• Wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy profesjonalnej/go sekretarki/rza,
  • Podstawy księgowości wraz z obsługą programu Symfonia.

Dodatkowo dla każdej grupy szkoleniowej zorganizowane zostanie doradztwo z zakresu kreowania wizerunku oraz dla wybranych osób doradztwo zawodowe, w trakcie którego wyznaczony zostanie profil zawodowy.

W ramach projektu zapewniany jest zwrot kosztów dojazdu, dodatek szkoleniowy oraz możliwość refundacji kosztów opieki nad dzieckiem do lat 7 lub osobą zależną.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.szansa.garr.pl