Projekt "ŚPI- Śląski Program Innowacji"

Zapraszamy studentów oraz pracowników naukowych UŚ do udziału w bezpłatnym projekcie "ŚPI- Śląski Program Innowacji".

Jest to doskonała okazja, by zainteresowania naukowe przełożyć na konkretną działalność, która stanie się sposobem na życie.

Celem projektu "ŚPI- Śląski Program Innowacji" jest podniesienie kwalifikacji i umiejętności 60 osób ze środowiska akademickiego z województwa śląskiego z zakresu komercjalizacji wiedzy, w tym założenia i prowadzenia działalności gospodarczej typu spin off/out.

Projekt dedykowany jest: studentkom/studentom, absolwentkom/absolwentom (do 12 miesięcy od daty ukończenia studiów), doktorantkom/doktorantom, pracownikom naukowym śląskich wyższych uczelni.

W ramach projektu oferowane są:

• Szkolenia
  • Indywidualne doradztwo
  • Wizyty studyjne
  • Platforma e-learning
  • Preinkubacja w AIP

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami realizacji projektu - więcej informacji na stronie www.spi.syscopolska.pl.