Projekt skierowany do osób w wieku 15-24 lat

Data wydarzenia:
21 Lipiec, 2016 (Cały dzień)

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności? Jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje? Chętnie weźmiesz udział w płatnym stażu zawodowym? Weź udział w projekcie „Kompetencje cyfrowe dla NEET”. Aplikuj już teraz!

CO? – projekt „Kompetencje cyfrowe dla NEET”

Business Center 1 to firma działająca w obszarze edukacji, doradztwa i coachingu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej i skierowany jest do osób młodych, w wieku 15-24 lat pozostających bez zatrudnienia. Uczestnikom projektu oferowane jest kompleksowe wsparcie w zakresie:

1. Poradnictwa zawodowego.
  2. Szkoleń zawodowych:
  • ECDL BASE (B1 – Podstawa pracy z komputerem, B2 – Podstawy pracy w sieci, B3 – Przetwarzanie tekstów, B4 – Arkusze kalkulacyjne),
  • ECDL IT Security (kwestie bezpieczeństwa, złośliwe oprogramowanie, bezpieczeństwo w sieciach, bezpieczeństwo w Internecie, komunikacja, bezpieczne zarządzanie danymi),
  • Efektywne kierowanie zespołem.

3.  Płatnych 3-miesięcznych staży zawodowych w wybranym przedsiębiorstwie.

4.  Pośrednictwa pracy.

Organizator gwarantuje:

• jednorazowe stypendium szkoleniowe w wysokości 764,75 zł,
  • stypendium stażowe przez okres trwania stażu w wysokości 1 750 zł za każdy miesiąc stażu,
  • materiały szkoleniowe.

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku 15-24 lat zamieszkujące województwo śląskie, które spełniają łącznie poniższe warunki:

• nie pracują (tj. są bezrobotni lub bierni zawodowo),
  • nie kształcą się (w systemie stacjonarnym),
  • nie szkolą się.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 32 253 72 85 lub e-mailowy: biuro@bc1.pl
Więcej informacji w pliku.