Projekt „Przedsiębiorczość Akademicka na START”

Ruszyła rekrutacja do II edycji projektu "Przedsiębiorczość akademicka na START".

Cenisz sobie niezależność? Chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę zawodową? Lubisz poznawać nowych ludzi i zdobywać nowe kompetencje? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiesz „TAK”, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie.

Projekt START to wsparcie w postaci szkoleń, warsztatów i doradztwa prowadzonych przez praktyków biznesu, dzięki czemu uczestnicy projektu stają się bardziej świadomi i lepiej przygotowani do podejmowania decyzji w kwestiach dotyczących zarządzania własnym przedsiębiorstwem.

Każdy uczestnik projektu skorzysta  z bezpłatnego doradztwa biznesowego i weźmie udział w każdym z następujących modułów szkoleniowych:

1. Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem,
  2. Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy  z uczelniami i otoczeniem biznesu,
  3. Symulacyjna Gra Decyzyjna,
  4. Dizajn 100% innowacyjności,
  5. Praktyczne aspekty prowadzenia działalności - wizyta studyjna w przedsiębiorstwie spin off/spin out, w instytucjach otoczenia biznesu.

Ponadto w ramach projektu na uczelnię zapraszani będą przedsiębiorcy i menedżerowie, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad uczestnikom myślącym o założeniu własnej firmy. Organizowane będą również konferencje tematyczne z dziedziny przedsiębiorczości.

Obecnie rozpoczynamy już ostatnią  edycję projektu START, w której udział weźmie tylko 75 studentów i 25 pracowników naukowych.

Szkolenia ruszają od połowy listopada,  więc nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na www.start.polsl.pl, wypełnij formularz aplikacyjny i zgłoś się do naszego biura celem uzupełnienia dokumentacji projektowej.

Już wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się grafik szkoleń.

Zapraszamy do naszego biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.
Akademicki Punkt Informacji Biznesowej
Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego