Projekt "Młodzi Ślązacy gotowi do pracy!"

Data wydarzenia:
23 Czerwiec, 2017 (Cały dzień)

Jeśli nie ukończyłeś/aś jeszcze 30 roku życia i chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje o nowe kompetencje, zgłoś się do projektu "Młodzi Ślązacy gotowi do pracy!" i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie.

CO? – projekt "Młodzi Ślązacy gotowi do pracy!"

O PROJEKCIE
Projekt stanowi program aktywizacji osób na śląskim rynku pracy, które nie ukończyły jeszcze 30 roku. Jego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie Uczestników projektu oraz wyposażenie ich w kompetencje oczekiwane przez pracodawców.

Korzyści dla Uczestnika, a tym samym wsparcie jakie otrzyma w ramach projektu:

• doradztwo zawodowe,
  • pośrednictwo pracy,
  • stypendium szkoleniowe,
  • stypendium stażowe przez okres 3 miesięcy dla osób, które podejmą pracę,
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób zamieszkujących inne miejsce niż miejsce realizacji wsparcia,
  • szkolenia miękkie/zawodowe/IT, w tym: obsługa klienta, zarządzanie czasem, asertywność, negocjacje, oscyloskop, praca przy samochodzie hybrydowym.

ATC GRUPA jest placówką dokształcania i doskonalenia zawodowego.

Biuro Projektu mieści się na Politechnice Śląskiej – Wydział Transportu.

Do projektu mogą się zgłosić kobiety i mężczyźni, którzy:

• są w wieku 18-29 lat i mieszkają na terenie województwa śląskiego,
  • posiadają maksymalnie średnie wykształcenie – w przypadku studentów dotyczy osób studiujących zaocznie pierwszy stopień,
  • są bezrobotni (niezarejestrowani w Urzędzie Pracy).

APLIKACJA
Informacje na temat rekrutacji można uzyskać w Biurze Projektu lub pod numerem telefonu: 664 496 677.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.5 (2 votes)