Projekt „Młodzi kontra śląski rynek pracy II”

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza osoby do 25 roku życia, pozostające bez zatrudnienia na regionalnym rynku, do udziału w II edycji projektu „Młodzi kontra śląski rynek pracy II”.

Projekt obejmuje następujące BEZPŁATNE formy wsparcia:

1. Doradztwo zawodowe - Każdy z uczestników odbędzie spotkanie z doradcą zawodowym, które pozwoli określić jego predyspozycje zawodowe, a tym samym stworzy indywidualną ścieżkę kariery, którą Beneficjent będzie mógł wykorzystać w swojej przyszłości zawodowej.
  2. Cykl szkoleń - Szkolenia będą się odbywały w salach szkoleniowych zlokalizowanych w centrum Katowic. Każde z nich obejmie 4 moduły tematyczne:
  • autoprezentacja,
  • negocjacje,
  • tworzenie dokumentów aplikacyjnych,
  • prawo pracy z elementami prawa handlowego.

Ponadto każdy z uczestników projektu odbędzie staż w wybranej firmie województwa śląskiego i otrzyma stypendium.

Projekt realizowany jest na terenie województwa śląskiego, w okresie od marca 2012 roku do grudnia 2013 roku. Obejmuje on 3 edycje, w ramach których realizowane będą przewidziane formy wsparcia.

Każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie o udziale w projekcie.

Szczegółowe informacje na stronie projektu : www.mlodzikontra.pl