Projekt Inżynier – spotkanie z firmą Alten na WH w Sosnowcu

Znasz język niemiecki i chcesz rozpocząć swoją karierę w inżynierii? To jest Twoja szansa! Przyjdź na stoisko ALTEN Delivery Center Eastern Europe, poznaj firmę i dowiedz się o możliwościach rozwoju w jej strukturach!

CO? - spotkanie z firmą Alten na Wydziale Humanistycznym w Sosnowcu
KIEDY? - 8 listopada 2023 r., w godz. 8.30-15.00
GDZIE? - hol główny, Wydział Humanistyczny (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym zajmuje się firma oraz jakie prowadzi aktualnie procesy rekrutacyjne.

Praca w firmie Alten to:

• międzynarodowe i dynamiczne środowisko z najnowszymi trendami w inżynierii,
  • ciekawe projekty dla największych klientów z sektora Automotive,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • aktywności zespołowe, takie jak spotkania integracyjne, konkursy oraz ciekawe eventy.

Specjaliści z firmy ALTEN Delivery Center Eastern Europe odpowiedzą na pytania, pomogą stworzyć profesjonalne CV, jak również podpowiedzą jak odpowiednio przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

O FIRMIE
Alten jest częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT.

Stoisko firmy wystawione będzie w holu głównym wydziału.

Wstęp wolny.