Projekt EEC - Liderzy przyszłości - oferta współpracy dla studentów

"Projekt EEC - Liderzy przyszłości" zaprasza studentów uczelni wyższych do współpracy przy organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w dniach 13 - 15 maja 2019 roku.

CO? - "Projekt EEC - Liderzy przyszłości"
GDZIE? - Katowice, Spodek + MCK (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)
APLIKACJA DO: 7 kwietnia 2019 r.

Projekt EEC - Liderzy Przyszłości umożliwia zdobycie cennego doświadczenia, otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w pracę przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata oraz nawiązanie ciekawych kontaktów.

Proponowane są dwa obszary uczestnictwa w projekcie:

I. Współpraca - inicjatywa skierowana do osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji największej konferencji biznesowej Europy Centralnej i posługują się językami obcymi (wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie CV),

II. Odkrywanie -  wykłady otwarte dedykowane młodej przedsiębiorczości skupione na promowaniu zaangażowania w rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Projekt dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, uczelni państwowych i prywatnych, niezależnie od realizowanego kierunku.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do dnia 7 kwietnia br.

Więcej informacji na stronie projektu.