Progress Accounting Competition

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli masz ochotę na własnej skórze przekonać się, jak ciekawa może być rachunkowość i odkryć w jej zagadnieniach coś więcej niż zagmatwane przepisy, to nie może zabraknąć Cię podczas Progress Accounting Competition.

 

 


CO? - Progress Accounting Competition


O KONKURSIE
PAC, czyli Progress Accounting Competition, to konkurs z rachunkowości o zasięgu ogólnopolskim skierowany zarówno do studentów kierunków ekonomicznych i finansowych, jak i od tegorocznej XIV edycji, uczniów szkół średnich. W przedsięwzięciu biorą udział trzyosobowe drużyny. Sama rywalizacja składa się z trzech etapów – dwóch online oraz finału przeprowadzanego na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Na najlepsze drużyny czekają cenne nagrody rzeczowe.

Uczestnicy mają możliwość wypróbowania swoich sił, rozwiązując test jednokrotnego wyboru, jak również w zadaniach typu case study. Są one opracowywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rachunkowości i audytu, pracujących w największych firmach w branży. Uczestnicy będą mieli również okazję nawiązać kontakty ze studentami i uczniami z całej Polski, jak również z przedstawicielami wielkich firm, by na końcu móc uzupełnić swój życiorys o cenne doświadczenia i znajomości. Jest to niepowtarzalna okazja i niewątpliwie życiowa szansa.

Harmonogram Konkursu prezentuje się w następujący sposób:

  • Rejestracja: 04.12.2023 r. - 21.01.2024 r. 
  • I etap (pytania zamknięte – online): 22.01.2024 r. - 04.02.2024 r. 
  • II etap (zadania otwarte – online): 12.02.2024 r. - 03.03.2024 r. 
  • Wielki Finał (stacjonarnie na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego): 19.04.2024 r.

SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego