Program stażowy w firmie Adidas

Chciałbyś pracować w dynamicznym, innowacyjnym i zróżnicowanym kulturowo środowisku? Kochasz sport, lubisz konkurować z innymi ludźmi, pragniesz być zawsze "numerem jeden"? Dołącz do zwycięskiej drużyny Adidas-a!

Jeśli jesteś tegorocznym absolwentem uczelni wyższej możesz wziąć udział w rocznym programie stażowym. W tym okresie będziesz odpowiedzialny za realizację własnych projektów w jednym z następujących obszarów funkcjonalnych:

• Zarządzanie produktem,
  • Franczyza,
  • Koordynacja sprzedaży,
  • Marketing marki,
  •  Trade marketing.

Podczas realizacji programu będziesz zmieniać, co trzy miesiące, dział pracy. W ten sposób poznasz sposób funkcjonowania różnych działów i będziesz mieć możliwość zdobyć specjalistyczną wiedzę z różnych zakresów. W realizacji zadań będzie Cię wspierać Mentor, przełożony danego działu.

Wymagania wobec kandydata:

• absolwent uniwersytetu, nieposiadający doświadczenia zawodowego w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • biegle władający językiem angielskim i co najmniej jednym językiem wschodnim (SK, CZ, PL, HU, LT, LV, EE),
  • komunikatywny, energiczny i chętny do wyjazdów na terenie krajów CE EAST,
  • biegle posługujący się Microsoftem Excel-em, Word-em, PowerPoint-em i Outlook-iem,
  • posiadający umiejętności analityczne,
  • chętny do nauki i zorientowany na sukces.

W jaki sposób aplikować?

1. Wypełnij wniosek on-line,
  2. Dołącz CV w języku angielskim,
  3. Napisz list motywacyjny w języku angielskim, w którym opiszesz swoje unikatowe sukcesy i osiągnięcia naukowe, zawodowe itp (np. ukończone kursy, pracę w niepełnym wymiarze czasu, wyjazdy w ramach Erasmus-a, podróże, rozwój, sport)
  4. Prześlij pliki do partnera agencji na adres: office@recruitmen.eu do 31 lipca 2014 roku.

Więcej informacji na stronie.