Program stażowy STEP w firmie Google

Studiujesz informatykę i masz doświadczenie z programowaniem w Javie, C++ lub Pythonie? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i uczyć się od najlepszych? Zapoznaj się z programem stażowym STEP 2022, oferowanym przez firmę Google! Wyślij zgłoszenie i pomóż swojej karierze!

CO? – program stażowy Student Training in Engineering Program w firmie Google
APLIKACJA DO: 26 listopada 2021 r.

O INICJATYWIE
Program stażowy STEP 2022 skierowany jest do studentek oraz studentów informatyki lub pokrewnych kierunków, którzy obecnie studiują na I lub II roku studiów I stopnia.

Wymagane jest doświadczenie w zakresie co najmniej jednego z poniższych języków programowania:

• Java;
  • C++;
  • Python.

Staże realizowane będą przez okres 12 tygodni (w miesiącach lipiec-wrzesień 2022) w siedziebie firmy Google w Warszawie

Google LLC (dawniej Google Inc.) to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, którego sztandarowym produktem jest wyszukiwarka internetowa. Misją firmy jest „uporządkowanie światowych zasobów informacji tak, by stały się powszechnie dostępne i użyteczne dla każdego”.

Więcej informacji dotyczących programu stażowego oraz możliwość aplikacji znajdują się na STRONIE.