Program stażowy "Deloitte Cloud Engineering Lab"

Certyfikowana wiedza, praca przy szeroko wykorzystywanych rozwiązaniach technologicznych, 20 dni szansy na nieprawdopodobny, zawodowy rozwój, możliwość zatrudnienia w Deloitte. To wszystko czeka na Ciebie podczas Cloud Engineering Lab - jedynego w swoim rodzaju programu stażowego dla jedynych w swoim rodzaju kandydatów.

CO? - program stażowy "Deloitte Cloud Engineering Lab"
APLIKACJA DO: 1 marca 2022 r.

O PROGRAMIE
Firma Deloitte zaprasza do udziału w programie stażowym "Deloitte Cloud Engineering Lab".

Studenci biorący udział w programie dowiedzą się m.in.:

• Na jakich rynkach wprowadzane są - z sukcesami - rozwiązania integracyjne?
  • Jak w praktyce wykorzystać technologie tj. Mulesoft czy Azure Integration Services?
  • Czym zajmuje się Architekt Integracji / Deweloper?

Dzięki inicjatywie studenci zyskają szansę zdobycia stałej pracy w jednej z najszybciej rozwijających się technologicznie organizacji. Aplikacja do programu jest bezpłatna. Co więcej - osoby, które wezmą w nim udział, otrzymują wynagrodzenie.

Osób:

• poszukujących praktycznej, certyfikowanej wiedzy,
  • otwartych na nowe umiejętności oraz kompleksowy, cyfrowy rozwój,
  • ​które pragną za swój czas otrzymać właściwe wynagrodzenie.

Więcej informacji na temat samego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie.

Termin aplikacji: 1 marca 2022 r.