Program praktyk letnich w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

Masz już plany na wakacje? Jeśli nie, skorzystaj z propozycji letnich płatnych praktyk! Latem 2023 r., po raz ósmy, eksperci Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) będą dzielić się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem! Chcesz zapoznać się z wdrażaniem programów unijnych lub strategią i zarządzaniem? A może jednak chcesz pracować z dokumentami kadrowymi? Interesujesz się HR albo PR? Skorzystaj z ogromnej szansy na rozwój i aplikuj!

CO? - program praktyk letnich w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej

O PROGRAMIE
Praktyki będą trwały od 3 lipca 2023 r. do 30 września 2023 r.

Dzięki praktyce w MFiPR studenci zdobędą cenne doświadczenie zawodowe. Będą mieli okazję pracować w organizacji, która wytycza strategię rozwoju Polski w najbliższych latach.

Oprócz zdobycia praktycznych umiejętności oraz wiedzy o Funduszach Europejskich, student otrzyma wynagrodzenie za swoją pracę do 3407,50 zł brutto miesięcznie

W tym roku przygotowano 16 programów w różnych departamentach Ministerstwa.

Oferta programów.

Jedna osoba może wygrać jedną praktykę.

Jednocześnie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w Wirtualnych Dniach Otwartych "zaFUNDuj sobie przyszłość" bez tajemnic. Event odbędzie się online 5 kwietnia 2023 roku.

Wydarzenie odbędzie się na platformie TEAMS, zgłoszenia należy przesyłać na adres: kariera@mfipr.gov.pl.

Program skierowany jest do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w terminie trwania praktyk będą posiadać status studenta i nie przekroczą 26 roku życia.

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się drogą elektroniczną, należy wypełnić formularz. Na zgłoszenia organizator czeka do 3 maja 2023 r

Następnie osoby, które spełnią wymogi formalne, poproszone zostaną o rozwiązanie online testu wiedzy o Funduszach Europejskich i/lub próbkę pracy (15-30 maja 2023 r. )

W ostatnim etapie wybranani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne (1-15 czerwca 2023 r.). Na ich podstawie zostaną wyłonieni laureaci, którzy uzyskają możliwość odbycia praktyk w wybranych departamentach.

Więcej informacji znajduje się na stronie.