Program praktyk i staży PZU

Niektóre praktyki nie są dla nas... Ale do innych pasujemy idealnie! Weź udział w rekrutacji do kolejnej edycji programu praktyk i staży PZU. Czekają na Ciebie oferty w różnych obszarach, m. in.: analizy, IT, finansów, prawa, sprzedaży, ESG, marketingu, aktuariatu, ryzyka, inwestycji i audytu. Wybierz spośród 70 płatnych praktyk i staży te, które najlepiej pasują do Ciebie i aplikuj już dziś!

CO? - program praktyk i staży PZU
APLIKACJA DO: 22 kwietnia 2024 r.

O INICJATYWIE
PZU Student Talent to program skierowany do środowiska akademickiego, którego celem jest wspieranie rozwoju kompetencji studentów i absolwentów.

W ramach tej inicjatywy PZU zaprasza do udziału w programie płatnych praktyk i staży. W ramach oferty: ciekawe projekty, współpraca z ekspertami, przyjazna atmosfera, a wszystko to oparte na work-life balance!

Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Tradycje PZU sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Na zgłoszenia organizator czeka do 22 kwietnia 2024 r. Aplikacje można składać poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.3 (3 votes)