Program Praktyk 2023 w Capgemini

Data wydarzenia:
29 Czerwiec, 2023 (Cały dzień)
Czujesz, że to już czas na start w Twojej karierze? Zastanawiasz się gdzie zdobyć doświadczenie? Zapraszamy do Programu Praktyk 2023 firmy Capgemini, podczas którego zapoznasz się z pracą w obszarach finansowo-księgowych, HR i nie tylko!

CO? - Program Praktyk 2023 w Capgemini

O PROGRAMIE
Program praktyk jest zaplanowany w taki sposób, aby dostarczyć nie tylko porządną dawkę wiedzy praktycznej ale i teoretycznej. To także szansa na przekonanie się, jak faktycznie wygląda codzienność w dużej firmie i możliwość współpracy z ludźmi z całego świata.

Niewątpliwą korzyścią dla uczestników praktyk będzie otrzymanie na ich czas umowy zlecenie i otrzymanie za nie wynagrodzenia. Ważne są zaangażowanie i chęć rozwoju uczestnika praktyk.

Staż/ praktyki będą na czas min. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia (czas trwania praktyk zostanie porzedstawiony podczas rozmowy rekrutacyjnej).

Co otrzymasz w ramach praktyk?

• Certyfikat poświadczający odbycie praktyk w Capgemini
  • Opiekę Buddiego- doświadczonej osoby z zespołu, która pomoże Ci wdrożyć się do firmy
  • Szkolenia wprowadzające do świata Capgemini
  • Platformę NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. Excel, VBA, RPA, customer care)
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów
  • Naszą legendarną atmosferę: brak dress code’u, świetne communities!
  • Pracę w zespole specjalistów min. 30h/tyg: Finance and Accounting, HR i inne
  • Pracę w nowych i świetnie zlokalizowanych biurach w Katowicach i Krakowie

Capgemini Polska na lokalnym rynku działa już od 25 lat i jest liderem w kraju, wspierając swoich klientów w procesach biznesowych w obszarach finansów i księgowości, HR, IT i usług chmurowych, obsługi klienta, zarządzania projektami, zarządzania zmianą oraz analityki i zarządzania danymi.

Dla osób studiujących i tych, które niedawno zakończyły edukację. Dedykowany jest zwłaszcza tym osobom, które pragną wykorzystać zdolność komunikacji w obcym języku w pracy.

Formularze aplikacyjne znajdują się na stronie programu.