Program letnich praktyk "Wodospad możliwości"

Praca na rzecz wolności od paliw kopalnych to również Twój cel? Chcesz zobaczyć, jak jest realizowany na co dzień w Vattenfall i nadać kierunek swojej drodze zawodowej? Dołącz do programu letnich praktyk studenckich "Wodospad możliwości" i przekonaj się, jak Ty możesz kształtować przyszłość wolną od paliw kopalnych.

CO? - program letnich praktyk "Wodospad możliwości"
APLIKACJA DO: 30 kwietnia 2024 r.

15 kwietnia 2024 r. ruszył w Vattenfall IT Services Poland nabór do programu letnich, płatnych praktyk dla studentów kierunków IT oraz pokrewnych. W ciągu 6 wakacyjnych tygodni uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z różnorodnością pracy i stanowisk w dużej międzynarodowej organizacji IT.

W ciągu 120 godzin spędzonych z Vattenfall będzie okazja zobaczyć, jak na co dzień pracują deweloperzy, ale także inne osoby odpowiedzialne za obsługę systemów i zarządzanie złożoną infrastrukturą teleinformatyczną. Program obejmuje też kilka zadań do wykonania, by sprawdzić w praktyce swoje możliwości. Wszystko uzupełnią profesjonalne szkolenia.

Zapraszamy do aplikowania i sprawdzenia możliwości, jakie daje Vattenfall IT Services Poland!

Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o jest międzynarodową jednostką, działającą w ramach Grupy Vattenfall. Dostarcza usługi IT dla całej grupy m.in. w zakresie utrzymywania i rozwoju aplikacji, service desk, monitoringu, security oraz zarządzania infrastrukturą IT.

Szczegóły programu można znaleźć na stronie.

Termin nadsyłania aplikacji (wyłącznie poprzez stronę www) mija 30 kwietnia 2024 r.