Praktyki w ramach MARS Business Experience

Zachęcamy do udziału w programie praktyk MARS Business Experience. Program  dedykowany jest studentom III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy znają dobrze języka angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.

Podczas 2,5 miesiąca płatnych praktyk studenci będą mieli możliwość zrealizowania samodzielnego, odpowiedzialnego projektu, wynikającego z realnych potrzeb biznesowych firmy. W samodzielnej realizacji zadania stanowiącego przedmiot praktyk, studentów wspierać będzie ich bezpośredni przełożony. Odbycie praktyk możliwe jest w dziedzinach: finansów, logistyki, inżynierii, personalnej i sprzedaży.

Szczegółowe informacje o programie dostępne są na stronie marskariera.pl