Praktyki w Microsoft nie tylko dla IT!

W ubiegłym roku akademickim i w czasie wakacji w stażach organizowanych przez polski oddział Microsoft wzięło udział łącznie 230 studentów. Na staże w firmie, mogącej pochwalić się tytułem "Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013",  można zgłaszać się przez cały rok poprzez strony dedykowane odpowiednio praktykom w Polsce, ale także w Europie czy Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz aplikować, wejdź na stronę lub skorzystaj z linku.

Microsoft oferuje studentom praktyki w działach technologicznych i IT, ale także w takich departamentach jak sprzedaż, marketing czy HR.
Firma jest również w gronie fundatorów inicjatywy "Grasz o staż", która jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz "Gazetę Wyborczą" i co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

Pełna informacja na temat praktyk, możliwości i korzyści, jakie im towarzyszą, znaleźć można pod adresem.
Zapraszamy.