Praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza studentów kierunków humanistycznych do odbycia praktyk w swoim urzędzie.

Do aplikowania szczególnie zachęcani są studenci kierunku :

• prawa,
  • administracji,
  • dziennikarstwa,
  • socjologii,
  • filologii,
  • psychologii,
  • resocjalizacji,
  • polityki społecznej,
  • politologii,
  • stosunków międzynarodowych.

Rzecznik Praw Obywatelskich proponuje współpracę osobom zainteresowanym realizacją zadań rzecznika, zwłaszcza w zakresie szeroko rozumianej komunikacji społecznej.
Istnieje mozliwość wyboru zespołu merytorycznego zgodnie z preferencjami.

RPO oferuje szansę wypróbowania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia przydatnego w dalszej karierze zawodowej.

Osoby najbardziej zaangażowane mogą ubiegać się o tytuł Ambasadora RPO.

Informacje dotyczące praktyk, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej.

Praktyki można odbywać zarówno w siedzibie głównej w Warszawie i w Biurze Pełnomocnika Terenowego Rzecznika Praw Obywatelskich w Katowicach. Z tym, że studenci kierunków nieprawniczych odbywają praktyki w Zespole Współpracy Międzynarodowej lub Zespole Społecznym. Oba te zespoły, mają swoją siedzibę w Warszawie.

Oferta ważna jest cały rok.

Zapraszamy do aplikowania.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)