Plebiscyt konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"

Data wydarzenia:
18 Styczeń, 2017 (Cały dzień) - 16 Luty, 2017 (Cały dzień)

Rozpoczął się trzeci etap konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016” – plebiscyt publiczności. Zapoznaj się z ofertą Najlepszych Praktykodawców Województwa Śląskiego i oddaj swój głos! Plebiscyt trwa do 16 lutego 2017 r.

CO? - plebiscyt konkursu "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"
KIEDY? - od 18 stycznia do 16 lutego 2017 r.
GDZIE? - na stronie Dziennika Zachodniego

O KONKURSIE
Uniwersytet Śląski od 2014 roku realizuje konkurs, którego misją jest szeroko pojęte promowanie idei organizowania wartościowych praktyk i staży. W ramach konkursu nagradzani są praktykodawcy z województwa śląskiego, którzy utrzymują najwyższe standardy podczas realizacji praktyk i staży.

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie studenci, absolwenci i pracodawcy zgłaszali podmioty gospodarcze, które ich zdaniem organizują wartościowe praktyki lub staże. Do Konkursu zgłoszono łącznie 41 firm i instytucji z województwa śląskiego.

W drugim etapie uczestnicy konkursu wypełniali kwestionariusze ankiet opisujące organizowane przez nich praktyki. Ankiety zostały poddane ocenie przez koordynatora konkursu, w efekcie czego wyłonionych zostało 15 podmiotów gospodarczych, które uzyskały najwyższą ilość punktów.

Właśnie rozpoczął się trzeci etap konkursu – plebiscyt publiczności z udziałem 15 najwyżej ocenionych firm i instytucji. Nominowane podmioty wyróżniają się na tle innych, gdyż nie traktują studentów jako „zło konieczne”, lecz przygotowują ich do startu w życie zawodowe.

Laureaci Konkursu, a także firmy wybrane przez Kapitułę Konkursu, zostaną nagrodzeni 23 lutego 2017 roku o godz. 15:00 w katowickim Pałacu Goldensteinów.

JAK ZAGŁOSOWAĆ?
Głosowanie rozpoczęło się 18 stycznia i potrwa do 16 lutego 2017 roku za pośrednictwem strony Dziennika Zachodniego. Zapoznaj się z ofertą Najlepszych Praktykodawców Województwa Śląskiego i zagłosuj na swojego faworyta:

>> ZAGŁOSUJ <<

Więcej informacji o konkursie na stronie.

Regulamin konkursu na fb.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)