Płatny staż w Ringier Axel Springer Tech

Jesteś studentem III roku informatyki lub kierunku pokrewnego i nie masz jeszcze pomysłu na wakacje 2022? To już ostatni dzwonek, żeby aplikować na #RASTECHSummer! A wiesz, że aby dołączyć na staż #RASTECHSummer trzeba wziąć udział w wyzwaniu programistycznym?  Na najlepszych w rozgrywkach czekają nagrody!

CO? - #RASTECHSummer
APLIKACJA DO: 8 maja 2022 roku

Już tego lata:

• Napiszesz kod dla 40 milionów użytkowników Onet.pl, Forbes, Business Insider i innych naszych topowych marek mediowych.
  • Zostaniesz częścią zespołu produktowego i wykonasz praktyczne zadania w zwinnym środowisku pracy.
  • Zobaczysz, jak działają największe polskie media.
  • Duuużo się nauczysz od doświadczonych inżynierów, dostaniesz informację zwrotną i w praktyce sprawdzisz co potrafisz.
  • Nie ma jak media&tech. Tylko w RAS TECH poznasz od środka największą mediową migrację chmurową w Europie, podszkolisz umiejętności miękkie i poznasz znanych dziennikarzy.

Inne atrakcje:

• Opieka i towarzystwo buddy - doświadczonego inżyniera.
  • Tydzień wolnego na Twoje wakacje.
  • Dostęp do kursów na platformie Coursera.
  • Praca hybrydowa w nowoczesnym biurze w Krakowie/Warszawie/Wrocławiu bądź w zaciszu Twojego domu.
  • 3500 PLN!

Wyzwanie - Co czeka na Ciebie w wyzwaniu? Rozwiąż zadania rekrutacyjne 100% online!

Czeka na Ciebie 10 pytań testowych. Przyda Ci się wiedza z zakresu rozwiązań chmurowych . Na rozwiązanie całego testu masz w sumie 30 minut. Pamiętaj jednak, że masz tylko jedno podejście do rozwiązywania zadań. Powodzenia! Na tych, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami, czekają nagrody.

Obszary wyzwań:

• Cloud,
  • DevOps,
  • Data,
  • QA.

O skali naszych działań najlepiej mówią liczby. RAS Tech to 50 000 emisji reklam w ciągu sekundy, 10 000 baz danych i 6 000 domen w różnych regionach. Ringier Axel Springer Tech oferuje cały ekosystem usług i produktów. RAS Tech to ponad 300 inżynierów i inżynierek, którzy dbają o jakość kodu i niezawodność oprogramowania, dzięki któremu dostarczamy wiarygodnych informacji naszym użytkownikom. Tworzymy technologię, z której codziennie korzysta 40 milionów ludzi. The future of media is written in code. Write yours with us.

Program jest skierowany do studentów informatyki i kierunków pokrewnych. Studenci, będą mogli realizować staż w ramach praktyk obowiązkowych.

APLIKACJA
Do wyzwania rekrutacyjnego można dołączyć do 8 maja br.

Więcej informacji o poszczególnych wyzwaniach znajduje się na stronie.