Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC SDC

Chcesz poszerzyć wiedzę o praktyczne doświadczenie oraz poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych (BPO/SSC)? Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC Service Delivery Center jest stworzony zatem dla Ciebie!

CO? - Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim w PwC Service Delivery Center

O PROGRAMIE
Program Praktyk Letnich w PwC Service Delivery Center to propozycja dla studentów i absolwentów chcących poszerzyć wiedzę zdobytą podczas studiów o praktyczne doświadczenie oraz dla osób chcących poznać specyfikę pracy w branży nowoczesnych usług biznesowych.

Praktyki będą realizowane w formule hybrydowej.

Podczas miesięcznych praktyk PwC SDC daje możliwość poznania specyfiki pracy trzech głównych zespołów:

• wsparcia audytu finansowego (Assurance),
  • podatkowych (Corporate Tax),
  • procesów księgowych i HR (Internal Firm Services).

Firma oferuje:

• szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy poszczególnych zespołów w firmie,
  • możliwość realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów,
  • udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą lepiej poznać PwC Service Delivery Center,
  • wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu (Buddy Program),
  • program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności wellbeingowe, platforma edukacyjna, wsparcie psychologiczne, ubezpieczenie, karta MultiSport,
  • integracje zespołowe w formule stacjonarnej lub online,
  • zaświadczenie o odbytych praktykach,
  • dla najlepszych możliwość związania się z firmą na dłużej, także w ramach współpracy na niepełny etat.

PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym.

• studentów przynajmniej II roku studiów lub absolwentów,
  • znających język niemiecki i angielski na poziomie komunikatywnym,
  • potrafiących pracować w pełnym wymiarze godzinowym,
  • posiadających umiejętność analitycznego myślenia,
  • potrafiących pracować w zespole,
  • chcących doskonalić umiejętności językowe.

Więcej informacji znajduje się na stronach:

Praktyki w Katowicach.

Praktyki w Opolu.