ARK: "Lider doskonały - czyli jak przewodzić zespołom?"

Data wydarzenia:
1 Lipiec, 2015 - 09:00 - 17:00

Ruszyła Akademia Rozwoju Kariery! Już 1 lipca 2015 r. możesz wziąć udział w szkoleniu "Lider doskonały – czyli jak przewodzić zespołom?" i zdobyć podstawową wiedzę oraz umiejętności z zakresu budowania i przewodzenia ludźmi.

UWAGA! Szkolenie zostało przełożone na 9 lipca 2015 r., godz. 9:00-17:00.

Podczas szkolenia poznasz:

• różnice między kierownikiem a liderem,
  • cechy dobrego lidera i jego znaczenie w zespole,
  • zasady efektywnej komunikacji w zespole i pułapki w komunikacji,
  • różne style kierowania i ich wpływ na efektywność działania zespołu.

... i opanujesz:

• umiejętność aktywnego słuchania i udzielania konstruktywnej informacji zwrotnej,
  • umiejętność udzielania konstruktywnej krytyki,
  • umiejętność efektywnego współpracowania z zespołem,
  • umiejętność dostosowania stylu kierowania do odbiorcy.

Szkolenie poprowadzi p. Agnieszka Dunaj - certyfikowany trener, doradca zawodowy.

SZKOLENIE: "Lider doskonały - czyli jak przewodzić zespołom"
DATA: 1 lipca 2015 r., w godz. 9:00-17:00
ZAPISY OD: 24 czerwca 2015 r., tel. 32 359 19 82
MIEJSCE: Studencka Strefa Aktywności, s. 133 (Rektorat UŚ, ul. Bankowa 12 w Katowicach)

Liczba miejsc jest ograniczona! Pamiętaj, żeby poinformować nas, jeśli zrezygnujesz z udziału w szkoleniu - w ten sposób umożliwisz udział w wartościowym wydarzeniu innym osobom!

Więcej informacji na temat szkoleń organizowanych w ramach Akademii Rozwoju Kariery na stronie. Harmonogram do pobrania na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)