Piątki z coachingiem - COACHING KARIERY

5 Kwiecień, 2013 - 10:00 - 15:00
12 Kwiecień, 2013 - 10:00 - 15:00
19 Kwiecień, 2013 - 10:00 - 15:00

Uprzejmie informujemy o nowej inicjatywie Biura Karier - cyklu sesji coachingowych adresowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

Coaching kariery to inspirujący proces mający na celu wspieranie w budowaniu strategii rozwoju i kariery.

Wspólnym celem coacha i studenta będzie określenie tego, co naprawdę chce dana osoba robić w życiu i jak to osiągnąć. Powstanie realistyczny plan działania, który przybliży studenta do wyznaczonych celów i pragnień.

Budowa kariery będzie oparta o trzy fundamentalne wymiary: wartości, talenty, misja. Uwzględnienie tych trzech wymiarów pozwoli na zbudowania kariery, która da spełnienie i satysfakcję.

Proces budowania strategii rozwoju i kariery obejmuje m.in.:

• Precyzowanie celów zawodowych;
  • Rozwijanie osobistej definicji sukcesu;
  • Określanie priorytetów;
  • Diagnoza potencjału i określenie potrzeb rozwojowych;
  • Określenie krótkotrwałych i długotrwałych celów (w oparciu o indywidualny nadrzędny cel kariery);
  • Plan działania;
  • Zwiększenie motywacji i efektywności.

Coaching kariery przeznaczony jest dla osób, które m.in.:

• stoją u progu kariery, rozważają różne opcje wyboru;
  • chcą zmienić pracę;
  • szukają wsparcia w rozwoju zawodowym;
  • chcę wrócić do pracy (np. po okresie macierzyńskim);
  • utraciły pracę;
  • stoją przed ważnymi decyzjami zawodowymi;

Sesje coachingowe poprowadzi Pani Magdalena Kluszczyk - coach, trener, filolog, studentka psychologii.

Spotkania będą się odbywały 5, 12 i 19 kwietnia 2013 roku w godzinach 10.00-15.00 w Biurze Karier UŚ (ul. Bankowa 12A).

Aby umówić się z coachem należy dokonać telefonicznego zapisu pod numerem telefonu 32 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie do udziału!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)