Otwarty Wykład Dualny nt. cyfrowej przedsiębiorczości w turystyce

Studiujesz turystykę? Chcesz dowiedzieć się na czym polega cyfrowa przedsiębiorczość w tej branży? Weź udział w Podwójnym Wykładzie Otwartym i poznaj podejście biznesowe i akademickie do tego samego zagadnienia.

CO? - Otwarty Wykład Dualny na temat cyfrowej przedsiębiorczości w turystyce
GDZIE? - Uniwersytet w Alicante, Hiszpania, Salón de Grados w budynku German Bernacer oraz transmisja online
KIEDY? - 18 października 2023 r., 10.00-12.30

O INICJATYWIE
Uniwersytet w Alicante zaprasza do udziału w wydarzeniu Open Dual Lectures w dniu 18 października 2023 r. Tematem wykładu będzie cyfrowa przedsiębiorczość w dziedzinie turystyki.

Celem otwartych wykładów dualnych T4EU są:

• Zachęcanie do dialogu między środowiskiem akademickim a przemysłem;
  • Zdefiniowanie metodologii transferu wiedzy i know-how;
  • Profesjonalna aktualizacja i rozwój;
  • Wzmocnienie więzi między partnerami instytucjonalnymi.

Obszary tematyczne projektu Transform4Europe to:

• Transformacja cyfrowa i inteligentne regiony;
  • Transformacja środowiskowa i zrównoważony rozwój;
  • Transformacja społeczna, budowanie społeczności i integracja.

Moderator wykładu:

dr Susana de Juana Espinosa (naukowiec w Uniwersyteckim Instytucie Badań Turystycznych Uniwersytetu w Alicante i ekspert w dziedzinie przedsiębiorczości cyfrowej w obszarze turystyki).

Prelegenci:

• W imieniu środowiska akademickiego: dr Raquel Huete Nieves, profesor na Wydziale Socjologii i badacz w Uniwersyteckim Instytucie Badań nad Turystyką Uniwersytetu w Alicante.
  • W imieniu środowiska przedsiębiorców: Matej Kalan, Architekt cyfrowy & Strateg.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Transmisja online https://si.ua.es/es/videostreaming/german-bernacer.html.