Opinia studentów nt. staży w Polsce - wyniki badań

Jaka jest opinia studentów na temat staży i praktyk, jakie są ich preferencje dotyczące współpracy z pracodawcami oraz aktywności podczas studiów? Na te oraz inne pytania znajdziesz odpowiedzi w raporcie z badania zrealizowanego w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”.

Mecenasami kampanii "Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!" są: Nestlé, Orange, PZU oraz Siemens. Partnerem merytorycznym kampanii są Wyższe Szkoły Bankowe, z kolei Partnerem Technologicznym – eRecruiter. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć na stronie , na portalach Facebook oraz YouTube.

W badaniu wzięło udział 1661 studentów z 81 uczelni znajdujących się w 22 miastach w Polsce.
Wyniki badania są dostępne tutaj.