Open Day w DLA Piper

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kandydatów, DLA Piper organizuje projekt Open Day, którego celem jest przedstawienie przyszłym pracownikom i współpracownikom ofert pracy w kancelarii.

Do odwiedzenia DLA Piper zaproszeni są studenci IV i V roku oraz absolwenci wydziałów prawa i ekonomii (absolwenci ekonomii zainteresowani doradztwem podatkowym).

Osoby biorące udział w dniu otwartym zapoznają się ze specyfiką pracy w DLA Piper.

Zorganizowane zostaną spotkania z prawnikami i doradcami podatkowymi, natomiast w drugiej części dnia przewidziane są zajęcia w zespołach nad przygotowanymi case studies.

W trakcie pracy zespołowej zostanie wyłoniona osoba, której zaproponowany zostanie miesięczny, płatny staż w wybranym dziale prawnym.

Aby poznać firmę należy:

• Odpowiedzieć na trzy pytania związane z historią DLA Piper
• Dołączyć swoje CV
• Odwiedzić kancelarię 15 maja 2012 r.

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie od 1 do 31 kwietnia 2012 r.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie odpowiedzi w treści maila na adres: openday.warsaw@dlapiper.com.

Pytania konkursowe:
1. Przedstaw w pięciu zdaniach rozwinięcie hasła DLA Piper "everything matters".
2. Kiedy nazwa DLA Piper zaczęła być oficjalnie używana w odniesieniu do globalnej sieci naszej kancelarii (prosimy o wskazanie miesiąca i roku)?
3. Wymień trzy obszary działań podejmowanych przez DLA Piper w celu realizacji swojej wizji.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej informacji na stronie.