Ogólnodostępne wykłady "Jak wejść do IT (i przeżyć) w 2023"

Chcesz dowiedzieć się jak poradzić sobie na informatycznym rynku pracy? Zapraszamy na ogólnodostępne wykłady "Jak wejść do IT (i przeżyć) w 2023", które odbędą się 25 października 2023 roku, w ramach wydarzenia "Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania" (DPTO).

CO? - ogólnodostępne wykłady "Jak wejść do IT (i przeżyć) w 2023"

Zapraszamy na ogólnodostępne wykłady "Jak wejść do IT (i przeżyć) w 2023", które odbędą się 25 października 2023 roku, w godzinach 16.30-18.30 na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach w ramach wydarzenia "Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania" (DPTO).

"Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania" to cykl wykładów, podczas których praktycy z firmy Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej. Celem wydarzenia jest dbanie o wszechstronny rozwój studentów i absolwentów kierunków technicznych oraz promocja wiedzy technologicznej. Projekt, podobnie jak w poprzednich edycjach, realizowany jest na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

W jesiennej odsłonie cyklu uczestnicy przyjrzą się sytuacji w polskim IT z perspektywy osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w tej branży. Porozmawiają o tym, jak zwiększyć swoje szanse w rekrutacji na stanowiska juniorskie, czy o obszarze pracy z danymi. Ale też o tym, jak odnaleźć się w nowym projekcie i skutecznie rozwijać swoje umiejętności, jako deweloper.

Pełny opis wykładów dostępny na stronie.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing, firma technologiczna z Gliwic, biorąca udział w wielu kluczowych dla informatyki przedsięwzięciach, nawiązując przy tym współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze rozwoju, badań i edukacji.

Wydarzenie są darmowe, ale konieczny jest zapis za pośrednictwem strony.