Odbądź staż w Szkole Specjalnej w Sosnowcu!

Jesteś otwarty, lubisz pracować z ludźmi i masz głowę pełną pomysłów? Chciałbyś nabrać doświadczenia zawodowego i zaangażować się w międzynarodowy projekt realizowany w Szkole Specjalnej w Sosnowcu? Zapraszamy do udziału w rocznym stażu, podczas którego będziesz pełnił odpowiedzialną rolę - asystenta wychowawcy!

CO? - roczny staż w Szkole Specjalnej w Sosnowcu
APLIKACJA DO: 31 sierpnia 2020 r.

O STAŻU
W trakcie odbywania stażu w Szkole Specjalnej (podstawowej) na stanowisku asystenta wychowawcy, Twoimi zadaniami będą:

• uczestnictwo w zajęciach,
  • wspieranie nauczycieli w trakcie prowadzenia lekcji,
  • współpraca z uczestnikami projektu z zagranicy.

Realizując zadania asystenta wychowawcy będziesz mógł wcielać w życie również swoje autorskie pomysły. Więcej informacji uzyskasz poprzez kontakt mailowy z organizatorem stażu.

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety jest organizacją non-profit działającą od 2002 roku na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Działa w Polsce, ale też i całej Europie, krajach bałkańskich, Kaukazu, w Azji, Skandynawii, Afryce i na Bliskim Wschodzie /Afganistan/.
Organizacja zrealizowała do tej pory wiele innowacyjnych projektów, wykorzystując aktywną edukację nieformalną jako narzędzie zmiany społecznej. Obecnie zajmuje się edukacją nieformalną młodzieży i dorosłych, rzecznictwem interesów, wzmacnianiem udziału obywateli w życiu publicznym, budowaniem społeczeństwa obywatelskiego, aktywizacją społeczną i zawodową, edukacją międzykulturową, wspieraniem kariery młodych ludzi na całym świecie.

DLA KOGO
Oferta stażu skierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w szczególności studentów pedagogiki bądź pedagogiki specjalnej.

APLIKACJA
Aby zgłosić na swoją kandydaturę, należy do 31 sierpnia 2020 r. przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: europeansc.awa@gmail.com