Nabór do projektu "Moja Strefa Wpływu"

Rozpoczął się nabór do projektu "Moja Strefa Wpływu: program aktywizacji osób młodych na śląskim rynku pracy". Projekt przeznaczony jest dla osób niepracujących i nie kształcących się w trybie stacjonarnym pomiędzy 18 a 24 rokiem życia zamieszkujących województwo śląskie.

CO? - projekt "Moja Strefa Wpływu: program aktywizacji osób młodych na śląskim rynku pracy"

O PROJEKCIE
W ramach projektu możesz skorzystać z:

• profesjonalnej diagnozy Twoich kompetencji i predyspozycji zawodowych,
  • ustalenia z doradcą zawodowym indywidualnej ścieżki dalszego rozwoju,
  • darmowego uczestnictwa w szkoleniach i kursach umożliwiających zdobycie umiejętności,
  • nauki języka obcego w małych, 6 osobowych grupach,
  • pośrednictwa pracy,
  • płatnego stażu (ok. 1400 zł netto miesięcznie),
  • zwrotu kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży.

Dostępne szkolenia to m. in.:

• projektant i administrator baz danych (20 uczestników projektu, czas trwania kursu: 80 godz.),
  • programista aplikacji mobilnych (20 uczestników projektu, czas trwania kursu: 80 godz.),
  • projektant stron www (20 uczestników projektu, czas trwania kursu: 80 godz.),
  • oraz wiele innych kierunków szkoleń uzależnionych od potrzeb uczestników.

Uzupełnieniem powyższych szkoleń jest kurs. j. angielskiego, dostosowany poziomem do umiejętności uczestników (czas trwania: 60 godz.)

Dla osób w wieku od 18 do 24 lat, mieszkających w województwie śląskim, nie mających pracy i nieuczących się, które aktualnie nie biorą udziału w żadnym szkoleniu.

Osoby spełniające kryteria mogą aplikować poprzez formularz dostępny na stronie projektu.
Więcej informacji o projekcie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)